Dzień Dziecka z Baśką Murmańską w Twierdzy Modlin za półdarmo

2014-05-16 | autor: Administrator

…bo najlepszy prezent dla dziecka to czas spędzony z rodzicami! Szczególnie, jeśli nie nadwyręża kieszeni.

 

W niedzielę, 1 czerwca oficjalną premierę będzie miał odświeżony szlak sympatycznej, białej niedźwiedzicy z Twierdzy Modlin – Baśki Murmańskiej. Dzieci i ich opiekunowie dostaną w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Baśki Murmańskiej 164 karty do gry z rymowanymi wskazówkami i mapą. Wspólną przygodą będzie poszukiwanie figurek białych misiów oraz zwiedzanie wyjątkowej fortyfikacji, która w przeszłości pełniła rolę wojskowego miasteczka.

Tego dnia poszukiwacze mogą liczyć na atrakcyjne ceny na szlaku (i nie tylko). Będziemy zwiedzać, jeść, bawić się i nocować za półdarmo! Do akcji przyłączyli się: BEST WESTERN Modlin Airport, Fundacja Nasza Historia (koszary i Wieża Czerwona), Fundacja Park Militarny Twierdzy Modlin, Hotel Royal, Kawiarnia Szarow, Muzeum Kampanii Wrześniowej i Twierdzy Modlin, Piano Restaurant, Versal Restaurant, Restauracja Borodino.

Szczegółowa oferta dostępna jest na www.nowydwormaz.pl/zapoldarmo i www.facebook.com/zapoldarmo. Warto śledzić podane strony, aby być na bieżąco.

Także 1 czerwca w Parku Miejskim im. Józefa Wybickiego odbędzie się rodzinny piknik, zatem po zwiedzaniu można będzie przemieścić się do centrum miasta.

Szlak Baśki Murmańskiej w Twierdzy Modlin został wybrany 3. Wydarzeniem Historycznym Roku 2012 w Polsce. Posiada też certyfikat Województwa Mazowieckiego dla najlepszych produktów turystycznych w regionie. Najlepiej jednak jego jakość potwierdzają zadowolone buzie młodych odkrywców. Spraw uśmiech na twarzy swojego dziecka, spędź z nim czas aktywnie i niestandardowo. Do zobaczenia na szlaku!

Powrót do listy aktualności