Wielkie głosowanie na wymarzony plac zabaw w Twierdzy Modlin

2014-05-16 | autor: Administrator

Od 16 do 30 maja na www.nowydwormaz.pl potrwa głosowanie na najlepszy projekt placu zabaw w Twierdzy Modlin. Do konkursu zorganizowanego przez nowego właściciela koszar w Twierdzy Modlin przy współpracy z Miastem Nowy Dwór Mazowiecki zgłosiło się prawie 50 młodych, lokalnych projektantów.

 

Oglądając prace konkursowe, jedno można powiedzieć z całą pewnością: żaden dorosły nie wymyśliłby tego lepiej! W projektach nie brakuje tradycyjnych elementów takich jak: piaskownice, zjeżdżalnie, karuzele i huśtawki, ale są też: ścianki wspinaczkowe, elementy parków linowych, skatepark’ów, domków na drzewach, a nawet podziemnych tuneli.  Wszystkie projekty można obejrzeć na fan page’u Baśki Murmańskiej, która pomagała wypromować konkurs (bezpośredni link: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.683647925078481.1073741873.163515430425069&type=1&notif_t=like)

Konkurs skierowany był do nowodworskich przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych i gimnazjalistów. Szczególnym powodzeniem cieszył się wśród uczniów Zespołu Szkół w Modlinie Twierdzy. Kto wygra komórkę, aparat fotograficzny dla szkoły i wycieczkę dla klasy? Zdecydują Internauci. Głosowanie potrwa do piątku, 30 maja. Wyniki przekazane zostaną Fundacji Nowa Historia, a ta skontaktuje się ze zwycięzcami. Opublikowane będą też na www.nowydwormaz.pl.

Nowy właściciel koszar w Twierdzy Modlin zapewnia, że przesłane projekty posłużą jako inspiracja i wskazówki do możliwie pełnego spełnienia potrzeb dzieci. Oczywiście, uwzględniając możliwości inwestycyjne oraz opinię konserwatora zabytków. 

Powrót do listy aktualności