Rozgrzewka przed majówką za półdarmo w Twierdzy Modlin 23-24 kwietnia

2016-04-04 | autor: Administrator

Poland Bike Marathon, zwiedzanie potężnych koszar z przewodnikiem, dni otwarte w Muzeum, zniżki w hotelach i restauracjach – to wszystko w Twierdzy Modlin 23 i 24 kwietnia.

Ostatni weekend przed majówką zapowiada się w największej fortecy w Polsce naprawdę aktywnie. W niedzielę, 24 kwietnia spod murów cytadeli ruszy kultowy etap maratonu rowerowego Poland Bike. Na wytrwałych czeka ponad 40-kilometrowa trasa, ale organizator zadbał o sportowe emocje także dla młodszych miłośników dwóch kółek. W sobotę odbędzie się zakończona ogniskiem rodzinna wycieczka rowerowa. Przez cały weekend przewodnicy oprowadzać będą po zakamarkach najdłuższego budynku w Europie. Za darmo dostępne będzie Muzeum Kampanii Wrześniowej i Twierdzy Modlin, które podczas swoich dni otwartych oferować będzie m.in. przejażdżkę uazem. Jak zawsze, na dzieciaki czekać będzie sympatyczna niedźwiedzica, Baśka Murmańska a na poszukiwaczy skarbu nowa atrakcja: Rozszyfruj tajemnice Twierdzy Modlin, czyli questy. Z czym to się je? Przekonaj się w terenie, a nie pożałujesz.

Jeśli do tego wszystkiego dodamy zniżki w hotelach, restauracjach, kawiarni i wypożyczalni kajaków, otrzymamy gotowy przepis na naprawdę fajny weekend. Warto zarezerwować 23-24 kwietnia na wizytę w Twierdzy Modlin.

Szczegóły na www.nowydwormaz.pl/zapoldarmo i www.facebook.com/zapoldarmo.

*Na zwiedzanie koszar z przewodnikiem obowiązują zapisy, więc warto się pospieszyć. 

 

Powrót do listy aktualności